Złe miejsce - K.N. Haner - ebook + audiobook + książka

Złe miejsce ebook i audiobook

Haner K.N.

4,5

Opis

Nowa seria mafijna K. N. Haner!

Znalazła się w złym miejscu i czasie, a tam był On.

Człowiek, który ją zniewolił.

I pokochał.

Był jak senny koszmar, przerażał mnie, karał, manipulował mną, ale sprawił, że czułam się potrzebna.

Mimo że nosił maskę, dostrzegłam w nim coś ludzkiego.

Chciałam uciec, ale nie miałam dokąd wracać.

Moje życie przed nim było piekłem.

Przez chwilę żyłam złudzeniami, że uwolniłam się od przeszłości, ale prawda okazała się szokująca.

Byłam kimś innym, niż myślałam.

I nie uciekłam z piekła.

Trafiłam w sam jego środek.

Pikantna i niebezpieczna historia wciągnie Was bez reszty, a kolejne zwroty akcji przyśpieszą bicie serca. K.N. Haner szybko buduje napięcie i do samego końca trzyma nas w niepewności, nie pozwalając odetchnąć nawet na moment. Uważajcie, ta książka uzależnia! Z ogromną niecierpliwością czekam na dalszy ciąg.

Meg Adams, autorka Architektury uczuć

K. N. Haner rozpoczyna nowy rok z wielkim przytupem!!! "Złe miejsce" to nie jest kolejny słodki romans mafijny dla grzecznych dziewczynek. To książka, która Was skopie, przeżuje i wypierze z emocji. Przeniknijcie do świata mafii, która się rządzi własnymi prawami, gdzie nie mamy nic do powiedzenia. Zapewniam Was, że każda minuta, którą poświęcicie tej historii, nie będzie zmarnowaną. Polecam!

Kasia Abdullah, Girls Books Lover

Rzadko kiedy spotykam się z tak wieloma, często sprzecznymi, emocjami w jednej książce. "Złe miejsce" porwało mnie od pierwszej strony, a zakończenie wprawiło w niemałe osłupienie. To książka dla osób, które szukają mocnych wrażeń, nie lekkiego romansu.

Kinga Litkowiec, autorka Miasta mafii

"Złe miejsce" to Haner, jakiej nie jeszcze nie mieliśmy okazji zobaczyć. Poznaj twardego alfę Phixa i bezkompromisową Blair i sprawdź, czy ta wybuchowa dwójka ma szansę na miłość.

Emilia ZarębaPo drugiej stronie okładki

po raz kolejny udowadnia, że w mafijnym świecie czuje się jak ryba w wodzie! Historia Phixa i Blaire jest zupełnie inna, zaskakująca i skrywa w sobie sporo mroku. Jest również pełna pożądania, które wypełnia znaczną część tej szalonej i niebezpiecznej historii.

Agata Sobczak

po raz kolejny zaprasza czytelniczki do świata pełnego przemocy, niebezpieczeństw i namiętności. "Złe miejsce" to książka, która wciąga od pierwszej strony i trzyma w napięciu aż do ostatniej. Musicie ją przeczytać!

Ewelina NawaraMy fairy book world

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 340

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 8 godz. 53 min

Lektor: Czyta: Daria Brudnias

Oceny
4,5 (108 ocen)
74
19
10
2
3
Sortuj według:
skazaninaczytanie

Nie oderwiesz się od lektury

Recenzja z cyklu „wszyscy już przeczytali, a ja nawet nie zaczęłam”. Kazałam tej pozycji długo czekać na swojej półce, a przeważnie za nowości biorę się od razu. Powodem może być to, ze nie ufam polskim pisarkom. Na profilu autorki na LubimyCzytać.pl możemy czytać: „K.N Haner, pseudonim polskiej autorki Katarzyny Nowakowskiej, która zaczęła publikować w 2015 roku. Tworzy powieści erotyczne oraz romanse, ale w jej książkach nie brakuje również elementów fabuły przypisywanych takim gatunkom, jak kryminał czy thriller. Okrzyknięta przez swoje fanki "Królową Dramatów", doskonale radzi sobie z opowiadaniem historii, które uwodzą polskie czytelniczki. Na swoim koncie ma 16 bestsellerowych powieści i nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa”. Ilość powieści w tym czasie bardziej zniechęciła niż zachęciła. Jednak czytam rozdział pierwszy, drugi i dalej… i stwierdzam: „Kurczę to jest dobre”. Mamy tu przemyślanie skonstruowaną postać Blaire. Kobieta żyje w złotej klatce, niczego jej nie brakuje...
00
Drozdzowka123

Nie oderwiesz się od lektury

Mocna historia, niezdrowy układ, trzymająca w napięciu. Zakończenie zaskakuje. Polecam, jeśli lubicie dziwne i popaprane relacje.
00
paulinkaa054

Dobrze spędzony czas

" Źle miejsce" ~ K. N Haner Jestem ciekawa, który z bohaterów byłby dla was lepszym wyborem? David czy Phix? [...] 𝐍𝐢𝐞 𝐜𝐢𝐞𝐬𝐳𝐲𝐥𝐲 𝐦𝐧𝐢𝐞 𝐤𝐨𝐥𝐞𝐣𝐧𝐞 𝐩𝐫𝐞𝐳𝐞𝐧𝐭𝐲, 𝐛𝐨 𝐰𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐚𝐥𝐚𝐦, 𝐳𝐞 𝐬𝐚 𝐟𝐨𝐫𝐦𝐚 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐤𝐮𝐩𝐬𝐭𝐰𝐚. 𝐏𝐨𝐝𝐨𝐛𝐧𝐨 𝐤𝐚𝐳𝐝𝐲 𝐦𝐚 𝐬𝐰𝐨𝐣𝐚 𝐜𝐞𝐧𝐞. 𝐉𝐚 𝐩𝐫𝐚𝐠𝐧𝐞𝐥𝐚𝐦 𝐣𝐞𝐝𝐲𝐧𝐢𝐞 𝐦𝐢𝐥𝐨𝐬𝐜𝐢, 𝐤𝐭𝐨𝐫𝐞𝐣 𝐧𝐢𝐠𝐝𝐲 𝐧𝐢𝐞 𝐝𝐨𝐬𝐰𝐢𝐚𝐝𝐜𝐳𝐲𝐥𝐚𝐦. Blair nie wie co to wolność. Jej życie od zawsze jest kontrolowane przez ojca, który nie traktuje ją dobrze. Dla niego jest tylko zwykłym środkiem do celu. Gdy zostaje porwana w pierwszej chwili czuje strach jednak wspominając swoje dawne życie uspokaja się. Co może spotkać ją gorszego niż bycie kukłą ojca? Niczego nie świadoma dziewczyna wpadła w paszcze lwa. W świecie Phix to mężczyzna który ma potężna władze. Tym razem pragnie jej. Ich relacja choć skomplikowana zaczyna przybierać dobry kierunek. Do czasu aż inny mężczyzna przyszedł po jej ciało zmieniając wszystko... ...
00
beatka1313

Nie oderwiesz się od lektury

Świetna seria. Phix i Blaire skradli moje serce.
00
JoannaM183

Nie oderwiesz się od lektury

mega super książka
00

Popularność