Zamęt - Vincent V. Severski - audiobook

Zamęt audiobook

Vincent V. Severski

4,7

26 osób interesuje się tą książką

Opis

Słuchowisko w znakomitej aktorskiej obsadzie! 59 najlepszych polskich głosów w superprodukcję na podstawie powieści Zamęt.

Reżyseria: Janusz Kukuła

Występują:

Narrator - Krzysztof Gosztyła

Dima – Grzegorz Damięcki

Monika - Marta Żmuda – Trzebiatowska

Pułkownik Roman Leski - Andrzej Ferenc

Filip Korycki - Krzysztof Stelmaszyk

Pułkownik Zenon Pański - Mariusz Bonaszewski

Wiera Kozakina - Katarzyna Dąbrowska

Tamara - Anna Cieślak

Tygrys - Szymon Kuśmider

Jagan - Wojciech Żołądkowicz

Major Oleg Dunin - Zbigniew Suszyński

Ela – Marta Chodorowska

Witek – Waldemar Barwiński

Henryk Olewski- Andrzej Mastalerz

Wiktor Braun Pseudonim Khan - Lesław Żurek

W pozostałych rolach:

Robert Czebotar, Paweł Szczesny, Mirosław Wieprzewski, Krzysztof Banaszyk, Tomasz Marzecki, Sławomir Orzechowski, Marek Lewandowski, Piotr Zelt, Miłogost Reczek, Tomasz Borkowski, Grzegorz Kwiecień, Kamil Kula, Marek Barbasiewicz, Paweł Ciołkosz, Janusz Rafał Nowicki, Jacek Król, Przemysław Bluszcz, Leon Charewicz, Marcin Troński, Izabella Bukowska, Wojciech Chorąży, Zbigniew Konopka, Krzysztof Plewako – Szczerbiński, Włodzimierz Press, Vincent Severski, Henryk Łapiński, Tadeusz Borowski, Jan Pęczek, Michał Podsiadło, Stanisław Brudny, Sławomir Holland, Cezary Kwieciński, Norbert Kaczorowski, Mikołaj Klimek, Adam Bauman, Sebastian Świerszcz, Jacek Różański, Ewa Kania, Katarzyna Skolimowska, Aleksandra Radwan, Ewa Serwa, Joanna Pach – Żbikowska, Julia Łukowiak, Maciej Zuchowicz

W Pakistanie porwany zostaje przez talibów polski biznesmen. Grozi mu śmierć. Do akcji ratunkowej rusza super tajna jednostka Agencji Wywiadu znana jako „Sekcja”. Szybko okazuje się jednak, że porwanie jest tylko częścią szerszego planu, w który zaangażowane są wywiady różnych krajów i staje się ono powodem do bezwzględnych rozgrywek politycznych w Polsce. Pod kierunkiem ekscentrycznego Romana „Sekcja”, czyli Monika – absolwentka ASP, Dima – były nielegał, Ela i Witek, z narażeniem życia próbują zdemaskować zdrajcę i podróżując przez Grecję, Rosję, Pakistan i RPA rozwikłać trudną szpiegowską zagadkę.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 18 godz. 47 min

Lektor: Krzysztof Gosztyła

Oceny
4,7 (403 oceny)
297
85
13
5
3
Sortuj według:
IrenaJurczak

Nie oderwiesz się od lektury

przeczytałam jednym tchem. mam lat 92.kocham ą autora II p Krzysztof ą irena jurczak
10
ann_the_unstoppable

Nie oderwiesz się od lektury

rewelacyjnie przygotowane słuchowisko
10
Krzysztgrab

Nie oderwiesz się od lektury

Panie Severski jest pan wyjątkowy, elitarny, samotny w tejże pustej przestrzeni współczesnej polskiiej beletrystyki. Panie Gosztyła jak zwykle mistrzostwo świata. taka pula świetnych aktorów, ale nie do tej książki. poza ostatnia sceną. Pan Gosztyła udowodnił już wielokrotnie że przy okazji narracji zagra każdą postać. niemniej bardzo było mi przyjemnie i miło posłuchać. pozdrawiam Krzysztof g
10
Maciejbro_85

Dobrze spędzony czas

książka super!! wracam do tego autora nie pierwszy raz. tylko słuchowisko jakieś niedorobione. pierwszego rozdziału nie da się odsłuchać, później jakieś dziwne przerwy w odbiorze... przeszkadza to w rozkoszowaniu się akcją razem z bohaterami. pewnie Legimi i tak z tym nic nie zrobi. mimo wszystko warto przeczytać/przesłuchać. minus jedna gwiazdka za ww trudności.
00
tretenmerth88848

Nie oderwiesz się od lektury

Gorąco polecam
00

Popularność