Wilcza dolina. Idź i czekaj mrozów - Marta Krajewska - audiobook

Wilcza dolina. Idź i czekaj mrozów audiobook

Marta Krajewska

4,5

Opis

W świecie, gdzie puszczą włada najsilniejszy, w jeziorze żyją topielce, a nocami wśród chat przemykają zmory i strzygonie, młodziutka Venda musi stanąć na straży bezpieczeństwa mieszkańców Wilczej Doliny. Przyjdzie jej mierzyć się nie tylko z bogami czy stworzeniami nocy, ale znacznie groźniejszymi przeciwnikami: samotnością, strachem i zwątpieniem.

Na oczach Vendy wypełnia się starożytne proroctwo. Do Wilczej Doliny powraca DaWern – ostatni z Wilkarów. Zemsta Pana Lasów za rzeź jego dzieci wydaje się nieunikniona. Czy zakazana miłość stanie na drodze przeznaczeniu, czy też pozwoli wypełnić przerażającą przepowiednię? Jak potoczą się losy zakochanego w zielarce syna karczmarza, pięknej minstrelki Stalki, towarzyszącego jej wojownika i innych mieszkańców wioski, z których każdy skrywa swoje tajemnice?

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 12 godz. 53 min

Lektor: Wojciech Masiak

Oceny
4,5 (58 ocen)
37
14
6
1
0
Sortuj według:
shoeaddict

Nie oderwiesz się od lektury

Znakomity lektor - Pan Wojciech Masiak, brawo!
00
jwroman

Dobrze spędzony czas

Dorosła fantastyka, z bardzo.ciekawym światem inspirowanym mitologią słowiańską oraz różnobarwnymi bohaterami. Polecam !
00
gwynwolf

Nie oderwiesz się od lektury

Mówią "nie oceniaj książki po okładce" i w przypadku tej książki się to sprawdziło. Okładka mnie odtrącała, lecz zaryzykowałem i dzięki temu odkryłem tą perełkę polskiej fantastyki. Spodobał mi się sposób w jaki postępuje fabuła, coś pokroju serialu - odcinki to oddzielne wątki, lecz w każdym jest cząstka popychająca główną fabułę do przodu. Na duży plus zasługuje też nieprzewidywalność zgonów, jak w grze o tron :)
00

Popularność