Rytm namiętności - Kristen Ashley - ebook + audiobook + książka
BESTSELLER

Rytm namiętności ebook i audiobook

Kristen Ashley

4,5

38 osób interesuje się tą książką

Opis

Amelia Hathaway, dziedziczka rodzinnej fortuny, do niedawna miała wszystko: przystojnego męża, cudowne dzieci i dom jak z luksusowego katalogu. Niestety uczucia męża okazały się znacznie mniej płomienne, niż się początkowo wydawało – może dlatego, że znaczną ich część zagarnęła młodsza od Amelii kochanka…Szybki rozwód, a przede wszystkim utrata dzieci były dla Amelii niczym kubeł zimnej wody. Kobieta uświadomiła sobie, że całe życie starała się zadowolić innych, zapominając o swoich potrzebach.

Teraz skupia się więc na tym, co najważniejsze – odzyskaniu dzieci i szacunku do samej siebie. Przenosi się do Magdalene, spokojnego miasteczka na wybrzeżu Maine, gdzie spotyka Mickeya Donovana. Przystojny strażak też ma za sobą nieudane małżeństwo; powziął mocne postanowienie, że miłosne relacje już nigdy nie znajdą się w obszarze jego zainteresowań. Zwłaszcza z kobietami przyzwyczajonymi do życia w luksusie.

Czy dwoje ludzi po przejściach będzie w stanie przezwyciężyć obawy i ponownie uwierzyć w miłość?

Kristen Ashley, autorka bestsellerów „New York Timesa”, po raz kolejny stworzyła opowieść pełną emocji, wzruszeń i nadziei, że nowy początek zawsze jest możliwy.

 

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
czytnikach Kindle™
(dla wybranych pakietów)
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 619

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 15 godz. 2 min

Lektor: Kristen Ashley

Oceny
4,5 (429 ocen)
286
88
38
16
1
Sortuj według:
dotti80

Nie oderwiesz się od lektury

Świetna, choć mam wrażenie, że początek się dłuży a pod koniec za szybko i po łebkach. Ciekawa historia, fajne zwroty akcji, a dziwne nieporozumienia, braki w komunikacji bohaterów typowe dla książek tej autorki a jednak nieprzewidywalne. Do tego oparcie historii na dojrzałych bohaterach to świetny pomysł. polecam
40
JoannaBura

Nie oderwiesz się od lektury

piękna wzruszająca historia, świetnie napisana tak jak wszystkie książki tej autorki, polecam serdecznie
30
Jolcyk123

Nie oderwiesz się od lektury

rewelacja jak wszystkie książki tej autorki . każda biorę w ciemno ;)))
20
Agnieszka970

Nie oderwiesz się od lektury

Bardzo piękna bajka, ale cieszę się, że taka długa. Autorka jak zwykle nie zawiodła. Trzeba koniecznie przeczytać. Chowajcie się wszystkie autorki pseudoopowiastek .Autorzy też.
20
Izabela_1977

Nie oderwiesz się od lektury

pełna zawirowań życiowych opowieść o dwójce ludzi po przejściach próbujących ułożyć sobie życie na nowo, obudowując relacji, naprawiając pomyłki. polecam
20

Popularność