Rysunkowy chłopak - K.N. Haner - ebook + audiobook + książka

Rysunkowy chłopak ebook i audiobook

Haner K.N.

4,6

Opis

Pełna dramatyzmu i emocji powieść o zwykłej dziewczynie, którą spotyka wymarzonego mężczyznę.

Od tragicznej śmierci brata Diana z dnia na dzień popada w coraz większą depresję. Dziewczyna nie potrafi cieszyć się z czegokolwiek, a wypadek na uczelni sprawia, że ma ochotę ze wszystkiego zrezygnować, nawet z wymarzonych studiów artystycznych. Jest przekonana, że nie ma siły walczyć o swoją przyszłość, a tym bardziej o siebie. Wtedy poznaje Ryana. Ten jeden moment sprawia, że wszystko się zmienia. Mężczyzna wydaje się być idealny, pomaga jej odnaleźć radość życia i poradzić sobie z problemami.

Czasami jednak nic nie jest takie, jakim się wydaje. Chwile są ulotne, a czasu nie da się zatrzymać.

Czy Diana i Ryan zdołają oszukać przeznaczenie?

Po przeczytaniu tej książki długo dochodziłam do siebie. To coś zupełnie innego, a zakończenie zwaliło mnie z nóg. Spodziewałam się niemal wszystkiego, jednak K.N. Haner znów postanowiła wszystkich zaskoczyć. Emocji zamkniętych w tej powieści nie da się opisać słowami.

Kinga Litkowiec

Dramatyczna, a jednocześnie romantyczna historia, którą K.N. Haner pięknie ubrała w słowa. Gwarantuję Wam, że Rysunkowy chłopak długo nie da o sobie zapomnieć, bo zakończenie po prostu wgniata w fotel!

Izabela Dudziec

Rysunkowy chłopak to powiew świeżości w polskim new adult. Ta książka zwali Was z nóg i długo nie pozwoli się podnieść.

Emilia Zaręba

W swojej nowej powieści K.N. Haner jak zwykle mnie nie zawiodła. Problemy bohaterów i niezwykle zaskakujące zakończenie sprawiły, że nie mogłam dojść do siebie. To oznacza tylko jedno: ta książka jest niesamowita! Polecam gorąco!

Justyna Dziura

Niezwykła i chwytająca za serce historia, która niewątpliwie pozostanie w pamięci czytelników przez bardzo długi czas. K.N. Haner powraca z wyjątkową i zaskakującą powieścią, w której zatraciłam się bez reszty już od pierwszych stron. Rysunkowy chłopak to zdecydowanie jedna z lepszych książek tego roku! Gorąco polecam!

Katarzyna Chrześcijan

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 395

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 9 godz. 54 min

Lektor: Czyta: Diana Giurow

Oceny
4,6 (34 oceny)
25
5
4
0
0
Sortuj według:
iga315

Całkiem niezła

No nie wiem... Koniec trochę tak nie wiem... Popsuł mi książkę. Żeby zrozumieć o co mi chodzi trzeba przeczytać. No ja mam mieszane uczucia.
00
Barlu

Nie oderwiesz się od lektury

Bardzo dobra książka, ciężko się oderwać. Zakonczenie zaskakujące. Polecam.
00
Pinaczyta

Dobrze spędzony czas

Diana po stracie swojego brata bliźniaka zagłebia się w rozpaczy, która prowadzi do coraz większej depresji. Nie potrafi już cieszyć się życiem. Wypadek na uczelni przez który cierpi jej ręka, którą rysuje postanawia zrezygnować ze studiów. Rezygnuje ze swoich marzeń na przyszłość i z samej siebie. Gdy w klinice, w której się znajduje po wypadku dostrzega przystojnego mężczyznę, który budzi w niej jakie kolwiek emocje, nie spodziewa się, że jest to brat sprawcy wypadku. Gdy ścieżki Diany i Ryana się krzyżują jej życie zaczyna nabierać barw, ale nie wszystko w życiu jest kolorowe. Tak naprawdę jej życie dopiero będzie koszmarem... Czy skończy się to happy endem? Tego nie mogę Wam powiedzieć... Ale zakończenie było dla mnie totalnym zakończeniem. ************************************************************************** Mimo zaskakującego zakończenia, uważam, że jak na romans przystało było super! Książka pełna bólu. Obudziła we mnie na nowo uczucia związane z utratą bardzo waż...
00
celebre

Nie oderwiesz się od lektury

Bardzo Polecam. Zakończenie wciska w buty. Nikt się tego nie spodziewa.🤩😍🥰🔥👌
00
violettasobieraj91

Nie oderwiesz się od lektury

rewelacyjna opowieść. zwrot akcji której się nie spodziewasz, dech zapiera w piersi czytając książkę. naprawdę polecam z całego serca.
00

Popularność