Playboy: The Mansion - poradnik do gry - Krzysztof Gonciarz - ebook

Playboy: The Mansion - poradnik do gry ebook

Krzysztof Gonciarz

0,0
7,90 zł

Opis

Poradnik do strategii ekonomicznej Playboy: The Mansion, który pomoże Wam zanurzyć się w świecie biznesu połączonego z drinkami, luksusami oraz pięknymi kobietami, jako wydawca erotycznego magazynu dla panów.

Playboy: The Mansion - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Wydawanie pisma (Życie Playboya)
  • Wprowadzenie (Życie Playboya)
  • Launch the Playboy Empire (Misje)
  • Kontakty międzyludzkie (Życie Playboya)
  • A Great Start (Misje)
  • Nastroje (Życie Playboya)
  • Przyjęcia (Życie Playboya)
  • Launch Playboy Foundation (Misje)
  • Posiadłość i pracownicy (Życie Playboya)
  • Feel the Love (Misje)

Informacja o grze

Pierwsza gra na dużą skalę, powstała na zlecenie wydawcy chyba najsłynniejszego magazynu dla mężczyzn – Playboy Enterprises, Inc, który postanowił poszerzyć swoją ofertę i wejść z nią również na rynek gier video.

Gra Playboy: The Mansion, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł wydany został w Polsce w 2005 roku i dostępny jest na platformach: PC, PS2, XBX. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB

Liczba stron: 33
Playboy:The Mansionporadnik do gry

autor: "Krzysztof Gonciarz"

Wydawnictwo © GRY-Online S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione bez pisemnego zezwolenia GRY-Online S.A.

Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych i handlowych, itp. należą do ich prawowitych właścicieli.

Publikacja przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie może być sprzedawana, odsprzedawana lub udostępniana publicznie osobom trzecim bez pisemnej zgody GRY-Online S.A.

Ilustracja na okładce - wykorzystana za zgodą © Shutterstock Images LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Poradnik w wersji WWW znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=353

kontakt@gry-online.pl

Spis treści

Wstęp

Życie Playboya

Wprowadzenie

Wydawanie pisma

Kontakty międzyludzkie

Nastroje

Posiadłość i pracownicy

Przyjęcia

Misje

Launch the Playboy Empire

A Great Start

Live the Life

When everything's going right

Feel the Love

Launch Playboy Foundation

When the Going Gets Tough

Hurray for Hollywood

Launch Playboy TV

Playboy Jazz Festival

Playboy Launch Playboy.com

Playboy's 50th Anniversary

Zakończenie

Wstęp

- Jest sprawa - powiedział Shuck, wchodząc do Groty zdecydowanym, acz zaskakująco spokojnym krokiem. Targany jakimś niewyjaśnionym przeczuciem, że wiem o co chodzi, pociągnąłem głębszego łyka Jacka Danielsa.

- Możecie zostawić nas na chwilę samych? - wyluzowanym głosem zaproponowałem otaczającym mnie pięknościom. - Musimy z Shuckiem pomówić o interesach - dodałem. Dziewczęta, odziane w charakterystyczne stroje króliczków, z właściwą sobie gracją wyszły, kręcąc przy tym dolnymi partiami ciała w sposób nie pozostawiający uczucia wizualnego niedosytu.

- Dobrze - pomyślałem - co to za przyjęcie, na którym nie uda się załatwić przynajmniej jednej sprawy natury zawodowej. - Shuck, trzymając kieliszek martini z oliwką, zbliżył do mnie i przeszedł, jak to on, od razu do sedna.

- Potrzebujemy poradnika do Playboy: The Mansion. Ktoś musi się podjąć wytłumaczenia polskim graczom, na czym to wszystko polega. - W tym momencie wymownym rozłożeniem rąk wskazał na otaczający nas luksus i przepych. - Co Ty na to?

- Myślę, że właśnie załatwiłeś sobie poradnik. Cygaro?

Shuck skinął głową. Wyciągnąłem metalowy pojemnik, kryjący w sobie kilka najwyższej jakości wyrobów tytoniowych, przywiezionych przeze mnie kilka tygodni temu z Kuby. Obaj odgryźliśmy końcówki. Mój rozmówca kontynuował.

- Musisz opisać ogólne zasady rządzące rozgrywką. Wiesz, że nie jest to gra bardzo skomplikowana, dlatego musisz się postarać, by uwzględnić praktycznie wszystko to, co potrzebne do odniesienia w niej sukcesu.

- A opis poszczególnych misji?

- Przyda się. Omów pokrótce cele każdej z nich i uwzględnij swoje rady w ich ukończeniu.

Nabrałem nieco smakowitego, kubańskiego dymu w usta i pozwoliłem mu swobodnie ulotnić się na zewnątrz. Propozycja Shucka była rozsądna.

- Nie ma sprawy. Biorę się za to.

Do pokoju weszła niezwykłej urody kobieta. Rozpoznałem, że była to jedna z osób, które musiałem na chwilę przeprosić ze względu na konieczność załatwienia z Shuckiem interesów. Podeszła do nas i obezwładniającym półszeptem zapytała:

- Czy już można?

Wymieniłem porozumiewawcze spojrzenia najpierw z tym przepięknym króliczkiem, a później z Shuckiem.

- Ja już pójdę - powiedział ten ostatni. Wymieniliśmy serdeczny uścisk dłoni, po czym powoli ruszył on w kierunku korytarza. Króliczek zbliżył się do mnie i słodko uśmiechnął. Odwzajemniłem uśmiech.

- Jak poszło? - zapytała.

- Tak, jak wszystko na naszych GOL-owych przyjęciach, moja droga. - zripostowałem z tajemniczym uśmiechem.

Życie Playboya

Wprowadzenie

A więc postanowiłeś zostać playboyem. Zanurzyć się w świecie biznesu połączonego z drinkami, luksusami oraz pięknymi kobietami. Powinszować ambicji. Przed Tobą daleka droga, ale i nagroda warta świeczki. Zanim przystąpisz do wykonywania konkretnych misji, powinieneś zapoznać się z ogólnymi mechanizmami, które rządzą światem erotycznych wydawnictw. W grze Playboy: The Mansion umieszczono