Moc samokontroli - Dawid Piątkowski - ebook

Moc samokontroli ebook

Dawid Piątkowski

4,4

Opis

<p><span>Zrodziłeś się z gwiazd w wyniku miliardów lat ewolucji. Spośród nieskończonych możliwości stałeś się najbardziej świadomą istotą w całym wszechświecie. Twój umysł skrywa uśpioną potęgę tworzenia siebie, rzeczywistości i przyszłości. Wykorzystaj w pełni dar świadomości, który otrzymałeś. To następny krok w ewolucji całej ludzkości.</span><br /><br /><span>Kluczem do sukcesu jest przejęcie kontroli nad emocjami i myślami. Zmieniaj na zawołanie stany świadomości, uczucia i wibracje. Napędzaj sukces niezachwianą motywacją, otul swą rodzinę miłością i stań się bezwarunkowo szczęśliwy. Spraw, aby Twoje życie stało się inspiracją dla następnych pokoleń.</span><br /><br /><span>Moc samokontroli</span><br /><span>• Przejmij pełną kontrolę nad umysłem.</span><br /><span>• Stwórz wybraną osobowość i cechy charakteru.</span><br /><span>• Osiągaj cele, wizje i marzenia z lekkością.</span><br /><span>• Przebudź się i pokonaj ego raz na zawsze.</span><br /><br /><span>Zapraszam Cię na wyższy poziom ludzkiej świadomości na granicy magii i boskości. Doskonałość życia w każdym aspekcie jest w zasięgu Twojej ręki. Tu i teraz.</span></p>

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
czytnikach Kindle™
(dla wybranych pakietów)
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 136

Odsłuch ebooka (TTS) dostepny w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
Oceny
4,4 (47 ocen)
31
11
2
0
3
Sortuj według:
MarlenaKB

Nie oderwiesz się od lektury

Najlepsza książka jaką ostatnio przeczytałam
10
opson

Nie oderwiesz się od lektury

Ciekawe porady jak radzić sobie z emocjami.
00
angeloffthenorth

Nie oderwiesz się od lektury

Warta przeczytania!
00
MagdalenaLukas

Nie polecam

nie pooecam
00

Popularność
dawid piĄtkowski 

 

 

 

 

Wydawca: Dawid Piątkowski

Tytuł oryginału:  

Moc samokontroli 

 

Korekta: 

Korekto.pl 

Jolanta Musialska 

 

Projekt graficzny, skład:  

Łukasz Ociepka 

lukasociepka.com 

 

Zdjęcie na okładce: 

shutterstock.comna licencji standardowej 

 

ISBN: 

978-83-65590-30-5 

 

© 2019 Dawid Piątkowski, ul. Sikorskiego 15, 41-809 Zabrze 

Wszelkie prawa zastrzeżone. www.dawidpiatkowski.com

Podziękowania 

Dla Dariusza Lipki 

 

Szczególne podziękowania dla doktora Davida R. Hawkinsa, twórcy „Mapy świadomości”, który poświęcił dwadzieścia lat życia na badanie emocji i świadomości, przyczyniając się do rozwoju świadomości wszystkich ludzi.

Misja 

Głęboko wierzę, że ludzkość czeka wspaniały rozdział wkartach historii. Za sprawą wybitnych autorytetów i powszechnie dostępnej wiedzy zbliżamy się wielkimi krokami do ery globalnego przebudzenia. Nadchodzi czas realizowania najambitniejszych marzeń, owiany bezwarunkowym szczęściem, miłością i spokojem ducha. Osiągnąć to możemy dzięki mocy płynącej zsamokontroli myśli i emocji.

Dla Sary

 

Kim jest autor książki – Dawid Piątkowski? 

  

  

Strona oficjalna www.dawidpiatkowski.com  

  

  

 

Przedmowa 

To co wiemy, to tylko kropelka. 

Czego nie wiemy, to cały ocean. 

— Isaac Newton 

 

Po dwunastu latach nauki z zakresu psychologii, rozwoju osobistego i duchowego myślałem, że sięgnąłem głową sufitu. Wydawało mi się, że nie może istnieć wiedza, która po raz kolejny sprawi, że jakość mojego życia wejdzie na wyższy poziom. W końcu czegoż można pragnąć więcej niż sukcesów finansowych i bezwarunkowego szczęścia? Okazuje się, że dzięki uproszczeniu i poukładaniu wiedzy, którą posiadałem, oraz uzupełnieniu jej dwudziestoletnimi badaniami nad poziomami świadomości Hawkinsa, doznałem kolejnego olśnienia. Dzięki tej wiedzy jeszcze lepiej nauczyłem się kontrolować emocje, zmieniać je w moim ciele jak za pstryknięciem palcami. Zyskując większą kontrolę nad samym sobą, dziś mogę dużo skuteczniej pomagać innym wznosić się na szczyty ukrytych możliwości. 

Wnikliwie studiując i analizując treść tej książki, staniesz się doskonalszy w każdym aspekcie życia. Będziesz osiągał szybciej i łatwiej niewyobrażalne dotąd sukcesy osobiste, zawodowe i partnerskie. Jednak przede wszystkim Twoje życie stanie się lżejsze, luźniejsze i bardziej bezwysiłkowe. 

Zdolność całkowitej samokontroli emocji wydaje się niemożliwa dla ludzi nieświadomych. Wychowani we wstydzie, poczuciu winy, strachu i agresji nie dostrzegają innej rzeczywistości. Ograniczeni brakiem wiedzy wręcz wierzą, że trzeba być nieszczęśliwym. Samokontrola wydaje im się nieludzka. Nie zdają sobie sprawy, że emocje, które uzewnętrzniają, są programami zakodowanymi w ich głowach po mamie, tacie, przyjaciołach, szkole i mediach. Są chodzącymi zombie, automatycznie emocjonują się i reagują na świat. Nie chcą zmiany, nie chcą się rozwijać, nie widzą w niczym sensu, nawet we własnym życiu. 

Wyobraź sobie, że masz pełną kontrolę nad swoimi emocjami. Możesz na zawołanie zmieniać uczucia w swoim ciele. Jesteś stale zmotywowany, pewny siebie. Energia płynąca z wyższych poziomów świadomości pozwoli Ci osiągać ambitne wizje, oparte na marzeniach niemal bezwysiłkowo. Wibracje radości, miłości i spokoju ducha otulą Ciebie oraz Twoją rodzinę. Zapraszam Cię na wyższy poziom ludzkiej świadomości, na granicy magii i boskości. 

 

 

CZĘŚĆ 1 

Mapa poziomów świadomości