Lato utraconych - Anna Kańtoch - audiobook

Lato utraconych audiobook

Anna Kańtoch

4,3

11 osób interesuje się tą książką

Opis

Wcześniejsze losy policjantki, która jako nastolatka straciła brata podczas tajemniczej wycieczki w góry.

Jest rok 1999. W starej leśniczówce niedaleko Rudnika dochodzi do krwawej zbrodni – nieznany sprawca atakuje spędzającą tam wakacje pięcioosobową rodzinę. Udaje się przeżyć jedynie najstarszemu z dzieci.

Okazuje się, że chłopak to odnaleziona zaledwie kilka miesięcy wcześniej ofiara porwania. Dwanaście lat wcześniej mały Kuba zniknął bez śladu nad Czarnym Stawem Gąsienicowym, a teraz, kiedy udało mu się wrócić do domu, wkroczył w nowy koszmar. Czy obie te sprawy coś łączy? Jakie zło prześladuje chłopca? I dlaczego?

Do śledztwa zostaje przydzielona Krystyna Lesińska, doświadczona policjantka specjalizująca się w nieoczywistych sprawach. Kobieta równocześnie mierzy się z własnymi demonami – niedawną, nagłą śmiercią męża i wciąż niedającym jej spokoju zaginięciem brata. Sprawa Pogańskiego Młyna to dla niej gra o wysoką stawkę, pokaże bowiem, czy Lesińska jest jeszcze w stanie pracować, czy nadszedł już czas, by złożyła broń i odeszła.

Lato utraconych to pełna napięcia i czającej się grozy powieść kryminalna, zaglądająca w najmroczniejsze zakamarki ludzkiej duszy. Autorka z właściwym sobie kunsztem pokazuje, jak strach potrafi zatruć nawet najszczęśliwsze życie i zaślepić nawet najbystrzejsze umysły.

 

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 12 godz. 0 min

Lektor: Aleksandra Justa

Oceny
4,3 (205 ocen)
99
77
22
5
2
Sortuj według:
nowojscy

Nie oderwiesz się od lektury

Książka świetna. Niestety w audiobooku pomylona jest kolejność rozdziałów, a niektóre nagrania pojawiają się dwukrotnie.
60
Filoloszka33

Dobrze spędzony czas

Niestety nie da się audiobooka odsłuchać, części są źle ponumerowane i przez to pomieszane :( poza tym do pewnego momentu słucha się super, Kańtoch niezmiennie świetnie pisze.
30
grazyna2525

Nie oderwiesz się od lektury

Kolejna opowieść w wykonaniu mistrzowskiego lektora Polecam wszystkim słuchającym serię o przygodach mojej ulubionej bohaterki.
00
kobylepolanka

Dobrze spędzony czas

Wciągająca, naprawdę ciężko się oderwać. Audiobook świetnie wykonany. Głos lektorki pasuje do głównej bohaterki. Ciekawa tajemnica, rozwiązanie ciekawe, choć zabrakło mi głębi w historii kilku postaci.
00
KarKow2710

Nie oderwiesz się od lektury

Świetna lektorka!
00

Popularność