Kod Da Vinci - poradnik do gry - Krzysztof Gonciarz - ebook

Kod Da Vinci - poradnik do gry ebook

Krzysztof Gonciarz

0,0
7,88 zł

Opis

Korzystając z tego poradnika bez problemów ukończycie wszystkie 9 poziomów przygodowej gry The Da Vinci Code oraz odblokujecie wszystkie zawarte w nich sekrety.

Kod Da Vinci - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • The Louvre cz.1
  • Saint Sulpice cz.2
  • Normandy Mansjon cz.1
  • The Louvre cz.2
  • Saint Sulpice cz.1
  • The Louvre cz.3
  • Temple Church cz.2
  • The Louvre Revisited
  • Rosslyn Chapel Revisited
  • Chateau Villette cz.2

Informacja o grze

The Da Vinci Code jest adaptacją bestsellerowej powieści Dana Browna o tym samym tytule (w Polsce: Kod Leonarda da Vinci). Gra powstała na mocy porozumienia, zawartego przez 2K Games z wytwórnią Sony Pictures, odpowiedzialną za ekranizację książki.

Gra The Da Vinci Code, to przedstawiciel gatunku gier akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2006 roku i dostępny jest na platformach: PC, PS2, XBX. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: patch polonizujący.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB

Liczba stron: 29
Kod Da Vinciporadnik do gry

autor: "Krzysztof Gonciarz"

Wydawnictwo © GRY-Online S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione bez pisemnego zezwolenia GRY-Online S.A.

Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych i handlowych, itp. należą do ich prawowitych właścicieli.

Publikacja przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie może być sprzedawana, odsprzedawana lub udostępniana publicznie osobom trzecim bez pisemnej zgody GRY-Online S.A.

Ilustracja na okładce - wykorzystana za zgodą © Shutterstock Images LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Poradnik w wersji WWW znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=516

kontakt@gry-online.pl

Spis treści

Wprowadzenie

The Louvre cz.1

The Louvre cz.2

The Louvre cz.3

Saint Sulpice cz.1

Saint Sulpice cz.2

Normandy Mansjon cz.1

Normandy Mansjon cz.2

Bank of Zurich cz.1

Bank of Zurich cz.2

Chateau Villette cz.1

Chateau Villette cz.2

Biggin Hill Airfield cz.1

Biggin Hill Airfield cz.2

Temple Church cz.1

Temple Church cz.2

Temple Church cz.3

Temple Church cz.4

Westminster Abbey cz.1

Westminster Abbey cz.2

Rosslyn Chapel

The Louvre Revisited

Rosslyn Chapel Revisited

Wprowadzenie

Wiele ryzykując, postanowiliśmy udostępnić naszym czytelnikom niniejszy poradnik, wyklęty przez władze kościelne i przekazywany z ręki do ręki od setek lat przez wtajemniczonych w arkany mrocznej strony Chrześcijaństwa mędrców. Gdyby dostał się on w niewłaściwe ręce, skutki byłyby straszliwe. Zostaliście wybrani, musicie strzec owych sekretów jak oka w głowie, gdyż jeśli wyjdą na światło dzienne, nic już nie będzie takie samo.

A tak poza tym, to używając tego poradnika bez problemów ukończycie wszystkie 9 poziomów The Da Vinci Code oraz odblokujecie wszystkie zawarte w nich sekrety. Bawcie się dobrze - na tyle, na ile to możliwe w tej przeciętnej skądinąd przygodówce.

Krzysztof "Lordareon" Gonciarz

The Louvre cz.1

1. Przyglądnij się ciału ofiary. Obejrzyj znak na jego klatce piersiowej (Pentacle), stopy (Sauniere's Feet), ubrania (Sauniere's Clothes), a na końcu lewą rękę (Sauniere's Left Hand). Po krótkiej scence odbierzesz telefon.

2. Wejdź do Inventory (Q) i obejrzyj wizytówkę (Business Card). Obróć ją strzałkami na klawiaturze, a zobaczysz kod dostępu: 454.

3. Użyj telefonu komórkowego (Cell Phone) i wbij numer 454.

4. Jesteś w łazience. Podnieś mydło (Soap) spod lustra. Otwórz okno (najpierw naciskaj rytmicznie E, a potem jednocześnie klepnij W i przesuń kursor do góry).

5. Wejdź do inventory. Połącz urządzenie namierzające (Tracker) z mydłem (Soap), po czym użyj opcji Use.

6. Jesteś z powrotem przy ciele Sauniere'a. Przestaw litery frazy OH LAME SAINT na THE MONA LISA.

7. Kierujesz teraz Sophie. Przejdź do końca pomieszczenia i użyj przycisku (Gate Controls). Tutaj omiń dwóch strażników (Shift) tak jak na screenie poniżej i przejdź do pomieszczenia z obrazami. Podnieś pręt z ziemi i zaatakuj nim strażnika (ale ta gra głupia, nie?).

8. Podejdź do szafki. Przesuń butelkę opisaną "BIONE". Za nią znajdziesz światełko ultrafioletowe (UV Light).

9. Przyglądnij się obrazowi i użyj światełka, by podświetlić wszystkie symbole zapisane na szybie. Kolejna zagadka. Musisz zamienić symbole na litery alfabetu arabskiego. Rozwiązanie to: DA VINCI PAINTED THOSE THAT KNEW BETWEEN BACCHUS AND URIEL LIES THE CLUE.

The Louvre cz.2

10. Pokonaj kolejnego strażnika, po czym podejdź do posągu na środku pomieszczenia i weź Saturn Sphere.

11. Wyjdź drzwiami po lewej do Grand Gallery. Przyglądnij się punktowi nad obrazem John the Baptist (screen). Podsadź Sophie, a znajdziesz pierścień.

12. Podejdź w