Jak czytać ludzi radzi agent FBI - Robin Dreeke, Cameron Stauth - audiobook

Jak czytać ludzi radzi agent FBI audiobook

Robin Dreeke, Cameron Stauth

3,8

25 osób interesuje się tą książką

Opis

Książka jest kluczem do odczytywania ludzi: ich intencji, motywacji, dążeń, a w efekcie przewidywania ich zachowań. Dzięki zawartej tu wiedzy pozyskasz umiejętności przydatne wszędzie tam, gdzie masz do czynienia z ludźmi: w domu, biznesie, wśród przyjaciół i znajomych. Autorem “Jak czytać ludzi" jest Robin Dreeke, były szef Wydziału Analizy Behawioralnej FBI. Dzięki swemu doświadczeniu w jednej z najbardziej tajemniczych jednostek Federalnego Biura Śledczego Dreeke wypracował system, który pozwala zdiagnozować i przewidzieć ludzkie zachowania. Teraz tą wiedzą dzieli się z Czytelnikiem.

“Nauczę cię myśleć jak agent: w sposób uporządkowany, obiektywnie, racjonalnie i chłodno. Z takim nastawieniem można precyzyjnie analizować czyny, słowa, mowę ciała, opinie, reputację, karierę zawodową i zdolności, czyli te elementy, które pozwolą ci przewidzieć dalsze kroki danej osoby.”

“Przewidywanie czyjegoś zachowania to nie fizyka kwantowa, lecz nauka społeczna. Musisz tylko napisać właściwe równanie – stosując logikę, strategię, sceptycyzm, spostrzegawczość – i nie zapominaćże prawda czasami bywa nieprzyjemna, a mimo to nie można zamykać na nią oczu.”

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 9 godz. 4 min

Lektor: Robin Dreeke, Cameron Stauth

Oceny
3,8 (109 ocen)
38
30
25
14
2
Sortuj według:
L0GINLEGIMI

Nie polecam

odradzam truizmy, masturbacja narcyza nad własnymi osiągnięciami, personalne historyjki po 30 minutach wylaczylem, ponieważ nie bylo nic o sposobach analizy ludzkiej psychiki
10
opson

Dobrze spędzony czas

Ksiazka jest bardziej biografia autora z przemyśleniami niż konkternym poradnikiem, ale mimo to i tak przyjemnie się słucha.
00
tanoshii

Nie oderwiesz się od lektury

Świetna
00
ajurkowska

Całkiem niezła

Taka sobie
00
kamilo-15

Z braku laku…

Wnętrze nie takie piękne jak okładka i slogany na niej. Jeżeli traktowałbym tą książkę jako autobiografię specjalisty od bechawiorystyki, to podziwiałbym autora jak sam sobie świetnie radził. Niestety traktowałem tą książkę jako poradnik, oczekiwałem więcej psychologii ludzi. Tutaj została przedstawiona historia agenta i wydaje się, że hasła zostały dopasowane do historii. Ciężko się do tego odnieść, bo tematy które podnosi autor, są indywidualne, a nie uniwersalne.
00

PopularnośćKolekcje