Hitman: Krwawa Forsa - poradnik do gry - Krzysztof Gonciarz - ebook

Hitman: Krwawa Forsa - poradnik do gry ebook

Krzysztof Gonciarz

0,0
7,90 zł

Opis

W poradniku do gry Hitman: Krwawa Forsa znajdziesz w pierwszej kolejności kilka zupełnie ogólnych porad i wskazówek, a następnie szczegółowe opisy przejścia wszystkich 12 poziomów.

Hitman: Krwawa Forsa - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • 12 - Amendment XXV (Solucja)
  • 6 - The Murder of Crows (Solucja)
  • 10 – The House of Cards (Solucja)
  • 3 - Curtains Down (Solucja)
  • 2 - A Vintage Year (Solucja)
  • 9 - Till Death Do Us Part (Solucja)
  • 1 - Death of a Showman (Solucja)
  • Finał - Requiem (Solucja)
  • 5 - A New Life (Solucja)
  • 4 - Flatline (Solucja)

Informacja o grze

Czwarta odsłona niezwykle popularnej serii o bezkompromisowym zabójcy, Agencie 47. Płatni mordercy z agencji ICA, dla której pracuje nasz główny bohater są kolejno eliminowani, gdy Agent 47 traci kontakt z Dianą - swoim zwierzchnikiem, domyśla się, że jest kolejnym celem.

Gra Hitman: Blood Money, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2006 roku i dostępny jest na platformach: PC, PS2, XBX, X360. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB

Liczba stron: 25
Hitman:Krwawa Forsaporadnik do gry

autor: "Krzysztof Gonciarz"

Wydawnictwo © GRY-Online S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione bez pisemnego zezwolenia GRY-Online S.A.

Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych i handlowych, itp. należą do ich prawowitych właścicieli.

Publikacja przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie może być sprzedawana, odsprzedawana lub udostępniana publicznie osobom trzecim bez pisemnej zgody GRY-Online S.A.

Ilustracja na okładce - wykorzystana za zgodą © Shutterstock Images LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Poradnik w wersji WWW znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=543

kontakt@gry-online.pl

Spis treści

Wprowadzenie

Solucja

1 - Death of a Showman

2 - A Vintage Year

3 - Curtains Down

4 - Flatline

5 - A New Life

6 - The Murder of Crows

7 - You Better Watch Out

8 - Death of the Mississippi

9 - Till Death Do Us Part

10 - The House of Cards

11 - Dance with the Devil

12 - Amendment XXV

Finał - Requiem

Wprowadzenie

Witamy w poradniku do gry Hitman: Krwawa Forsa. Gra ta jest najnowszą i prawdopodobnie najlepszą odsłoną przygód łysego mordercy o pseudonimie 47. W naszym poradniku znajdziesz w pierwszej kolejności kilka zupełnie ogólnych porad i wskazówek, a następnie szczegółowe opisy przejścia wszystkich 12 poziomów. Ponieważ gra oferuje bardzo dużo swobody w obieraniu ścieżki do celu, wybrane metody, choć najszybsze i najefektywniejsze, nie są jedynymi możliwymi rozwiązaniami. Warto eksperymentować i samemu szukać nowych, ciekawych sposobów na wykonywanie zleceń.

Wszystkie etapy zostały opisane na podstawie gry na normalnym poziomie trudności.

Krzysztof "Lordareon" Gonciarz

Porady

Oto kilka podstawowych wiadomości i wskazówek na temat gry:

* Każdy etap ukończyć możesz na wiele sposobów. Te podane w poradniku zaowocują przyznaniem ci stopnia Silent Assassin, co wiąże się z najatrakcyjniejszymi wynagrodzeniami. Zero świadków, wpadek, znalezionych ciał - pełen profesjonalizm. Nie da się jednak zaprzeczyć, że urządzanie sobie strzelanin i iście hollywoodzkich akcji w Hitmanie również sprawia wielką przyjemność - tyle tylko, że gdy decydujesz się na takie rozwiązanie, nie potrzebujesz żadnych zaawansowanych technik i pomysłów, a jedynie odrobiny zręczności.

* Zachowanie NPC w większości przypadków jest cykliczne, tj. pewne ich czynności powtarzane są co pewien czas. Niekiedy jednak występują momenty, w których musisz działać sprawnie, bo nie dostaniesz drugiej szansy. Korzystając z zawartych w poradniku rozwiązań, każdą misję ukończyć powinieneś w 10-20 minut - raczej więc zawsze wypadałoby się spieszyć.

* Pamiętaj, że nikt nie może zobaczyć, że korzystasz z wytrycha na drzwiach. Nie zagap się i nie zacznij dłubać w zamku odruchowo - możesz nawet nie zauważyć, że drzwi tego wymagają (normalne otwieranie i otwieranie wytrychem obsługujemy tym samym przyciskiem, trzeba więc patrzeć co jest napisane w lewym-górnym rogu ekranu).

* Śmiało rób upgrade'y broni i ekwipunku, pieniędzy zarobisz aż nadto.

* W zależności od poziomu trudności masz różną liczbę save'ów do dyspozycji. Wykorzystuj je.

* Pomiędzy misjami nie zostajesz automatycznie przenoszony do kryjówki, ale możesz się tam dostać z poziomu głównego menu. Jedyną jej atrakcją jest możliwość oglądnięcia i przetestowania wszystkich zdobytych pukawek.

Cel uświęca środki - 47 nie zawaha się założyć żadnego kostiumu, by tylko przeniknąć bliżej swojej ofiary.