Heartstopper - Alice Oseman - ebook + książka

Heartstopper ebook

Oseman Alice

4,3

21 osób interesuje się tą książką

Opis

Charlie i Nick poznają się w szkole. Charlie był tam prześladowany, ale wreszcie może otwarcie mówić o swojej orientacji. Nick gra w szkolnej drużynie rugby i słyszał trochę o Charliem – chłopaku, który został wyoutowany rok wcześniej – choć nigdy nie miał okazji z nim porozmawiać.

Nick i Charlie trafiają na wspólne zajęcia i siadają w jednej ławce. Szybko stają się przyjaciółmi i wkrótce Charlie zakochuje się w Nicku, choć wydaje mu się, że nie ma najmniejszych szans. Obaj mają wspólne pasje, odwiedzają się w domach. Przyjaciele Charliego nie rozumieją: co on widzi w tym potężnym chłopaku z drużyny sportowej? Sam Nick nie do końca rozumie, co się z nim dzieje, ale czuje, że to przy Charliem może być nareszcie sobą. Wreszcie, podczas urodzinowej imprezy kolegi Nicka, dochodzi do przełomu w ich relacji. Charlie zostaje z pytaniem: co się właściwie wydarzyło i czy Nick odwzajemnia jego uczucie?

Ośmioodcinkowy serial Netflixa na podstawie pierwszego tomu Heartstoppera w przygotowaniu!

Emisja wiosną 2022 roku.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 2

Odsłuch ebooka (TTS) dostepny w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
Oceny
4,3 (1577 ocen)
903
395
192
67
20
Sortuj według:
anyolki

Nie oderwiesz się od lektury

Dlaczego nie ma następnych tomów? Chętnie bym je przeczytała. Super seria!
110
lacerta_

Nie oderwiesz się od lektury

Jakie to było urocze! Teraz kompletnie rozumiem zachwyty nad "Heartstopper". Ta historia potrafi oczarować i poprawić humor. Nie mogłam przestać się uśmiechać podczas lektury. Rysunki są piękne i nie sposób oderwać od nich wzroku. Z wypiekami na twarzy przerzucałam kolejne strony ciekawa co spotka Charliego i Nicka. Ta historia wciąga i chce się więcej. Przy ostatniej stronie byłam zupełnie zdziwiona, że to już koniec. Kompletnie nie wiem kiedy minął mi przy niej czas. Chcę więcej!
50
ksiazkolubpospolity

Z braku laku…

2.5 Mam wrażenie, że przeczytałam całość w pięć minut. Było okej, mega uroczo i słodko, nawet za bardzo jak na mój gust. Historia w gruncie rzeczy dość banalna i naiwna, możliwe, że jestem już za stara na ten komiks, ale wszystko było takie proste i sztampowe. Wielkim plusem jest kreska komiksu, po prostu jest on pięknie narysowany i samą przyjemnością jest oglądanie kolejnych stron. Czyta się lekko i szybko (nie da się inaczej, biorąc pod uwagę znikomą ilość tekstu na stronach). Jak dla mnie minusem brak większego rozwinięcia czegokolwiek. Bohaterów ledwo poznajemy, zanim zdążymy się obejrzeć ich relacja jest już bardzo zażyła, pojawiają się uczucia, a ja w ogóle tego nie czułam. Być może to kwestia braku opisów, których jestem wielką fanką czy zwyczajnie to, że komiksy nie są czymś po co sięgam dość często. Ta część nie zdobyła mojego serca, ale chętnie zapoznam się z kolejnymi, jeśli będę miała okazję. Jestem ciekawa dalszych losów Charliego i Nicka, no i warto sięgnąć dla samej war...
31
zosiksssa

Nie oderwiesz się od lektury

przeurocza i mega wciągająca!!!
20
Ang3IIa

Nie oderwiesz się od lektury

super gejowo pozdrawiam ^.^
10

Popularność