10 zasad sprzedaży. Jak skutecznie sprzedawać? - Arek Klekociuk - audiobook

10 zasad sprzedaży. Jak skutecznie sprzedawać? audiobook

Arek Klekociuk

2,5

Opis

Zadaniem handlowca, przedsiębiorcy, osoby zajmującej się sprzedażą jest pozyskiwanie klientów, budowanie relacji, motywowanie się do osiągania niesamowitych rezultatów. Sprzedaż dotyczy każdej osoby, ponieważ codziennie "Sprzedajemy Siebie"

Ten krótki, ale wartościowy poradnik pokaże Ci jak stać się skutecznym "Sprzedawcą".

Arek Klekociuk,praktyk sprzedaży, poświęcił lata pracy, by odkryć, jakie kompetencje, umiejętności prowadzą do rewelacyjnych rezultatów – a teraz podaje skuteczne strategie osiągają świetnych wyników

Z e-booka dowiesz się między innymi, jak:
- budować zdrowe nawyki,
- jak budować relacje międzyludzkie,
- sprzedawać przez telefon,
- sprzedawać bezpośrednio,
- budować markę osobistą,
- skutecznie uczyć się od najwybitniejszych z tego świata,
- występować publicznie,
- zarządzać emocjami.

Arek Klekociuk to praktyk sprzedaży. Jego celem jest, aby każdy w Polsce miał dostęp do praktycznej edukacji biznesowej. Dostarcza wiedzę z zakresu sprzedaży, komunikacji, umiejętności miękkich oraz inspiruję poprzez wywiady z praktykami, ekspertami w swoich dziedzinach.
Od 17 roku życia zajmuje się sprzedażą. W wieku 20 lat został najlepszym sprzedawcą w Polsce w jednej z największych firm komunikacyjnych.
Prowadzi kanał na YouTube, na którym zaprasza praktyków biznesu i pyta ich w jaki sposób osiągają tak spektakularne rezultaty.
Prowadził szkolenia dla największych organizacji zrzeszających młodych liderów oraz studentów w Polsce np. Fundacja Klub Młodych Liderów, NZS – niezależne zrzeszenie studentów SGH.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 1 godz. 12 min

Lektor: Arek Klekociuk

Oceny
2,5 (8 ocen)
0
1
3
3
1
Sortuj według:
Anetaj1234

Całkiem niezła

Całkiem niezła książka, parę zasad mam zamiar wdrożyć.
10
Krzysiekgo2

Nie polecam

To było straszne. Ktoś się naczytał książek motywacyjnych, podzwonił po ludziach, uruchomił kanały w socjal mediach i postanowił wydać swoje „dzieło”. Na szczęście nie ma tego wiele- wiec sami możecie ocenić poziom.
tomaszhenrykdulak
(edytowany)

Z braku laku…

gestykulacja? okrężne ruchy ramion? nie samych łogci? potakiwanie głową? dobrze że nie robienie przysiadów... chłopie ogarnij się! gestykulacja to cecha negatywna, należy się tego oduczyć tak szybko jak tylko możliwe. Twój świat biznesu to chyba targ warzywny i niedzielny jarmark pod kościołem. książka warta uwagi jednak to dno biznesu i może służyć za przykład jak biznesu nie robić. polecam odrazy przeskoczyć do "techniki sprzedaży zdalnej" Adam Szaran, porównajcie później 35:30😄
00
plkill

Z braku laku…

Jakbym przeczytał broszurę. Dużo poruszonych tematów, żaden nie zagłębiony. Do słuchania podczas pracy, jazdy samochodem etc. okej.

Popularność